FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2529133
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 20:37:11 |
| SCORE | 1818 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10300H CPU @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 1025-1440 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1336 MHz - max: 1590 MHz |
|---|
| max power | 93 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC4 - SUB: 1025-143F - REV: 5 |
|---|