
|
FurMark(x64) 2.4.3.0 - score ID: 2529644
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 23:37:12 | | SCORE | 2710 |
|---|
| FPS | 45 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.289 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | Palit RTX 3070 JetStream OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 1569-2484 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 566.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1846 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (217 W) |
|---|
|