
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2529813
FurMark (VK) Submitted by SheeplessRam on Apr 16, 2026 @ 01:11:55 | | SCORE | 10896 |
|---|
| FPS | 181 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-5820K CPU @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1043-639 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 199 MHz - max: 2666 MHz |
|---|
| max power | 168 W |
|---|
|