
|
FurMark(x64) 2.10.0.0 - score ID: 2530066
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 03:47:42 | | SCORE | 597 |
|---|
| FPS | 9 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 960 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-4160 CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 960 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1401 - SUB: 1043-8524 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1203 MHz - max: 1304 MHz |
|---|
| max power | 96 % TDP (116 W) |
|---|
|