FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2530238
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 05:30:35 |
| SCORE | 8299 |
|---|
| FPS | 138 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9600 CPU @ 3.10GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE RX 6600 XT Pulse OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1DA2-448E - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 76 MHz - max: 2350 MHz |
|---|
| max power | 156 W |
|---|
| GPU1 | SudoMaker Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 196B4-E9FD - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|