
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2530268
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 05:43:55 | | SCORE | 1315 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon R7 200 Series (RADV BONAIRE) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.335 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Pentium(R) CPU G2020 @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Linux 6.19.10-300.fc44.x86_64 64-bit |
|---|
| | GPU0 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-6658 - SUB: 148C-2339 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 851 MHz - max: 1160 MHz |
|---|
|