
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2530423
FurMark (VK) Submitted by El-Scotch on Apr 16, 2026 @ 07:19:07 | | SCORE | 5919 |
|---|
| FPS | 98 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-E426 - REV: CA |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 956 MHz - max: 1785 MHz |
|---|
| max power | 205 W |
|---|
|