
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2530513
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 08:20:53 | | SCORE | 3832 |
|---|
| FPS | 63 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1462-3896 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1740 MHz - max: 1830 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (320 W) |
|---|
|