
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2530626
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 09:20:15 | | SCORE | 1429 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 3 1200 Quad-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-21C4 - SUB: 1458-4013 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.15 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1890 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP (128 W) |
|---|
|