
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2530970
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 11:47:11 | | SCORE | 7770 |
|---|
| FPS | 129 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-4590 CPU @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1462-5024 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 7 MHz - max: 2243 MHz |
|---|
| max power | 143 W |
|---|
|