FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2531001
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 11:56:13 |
| SCORE | 2466 |
|---|
| FPS | 41 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900HX |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 17AA-3B53 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7084 |
|---|
| max core usage | 11 % |
|---|
| core clock | min: 350 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 73 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 17AA-3B53 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1890 MHz - max: 2340 MHz |
|---|