
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2531091
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 12:34:34 | | SCORE | 7235 |
|---|
| FPS | 120 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v3 @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-E426 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 31 MHz - max: 1639 MHz |
|---|
| max power | 186 W |
|---|
|