FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2531154
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 12:59:06 |
| SCORE | 4973 |
|---|
| FPS | 82 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6500 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6500 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-743F - SUB: 1849-5226 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 93 °C |
|---|
| core clock | min: 190 MHz - max: 2476 MHz |
|---|
| max power | 89 W |
|---|
| GPU1 | Parsec Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1CEE5-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|