
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2531229
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 13:24:21 | | SCORE | 885 |
|---|
| FPS | 14 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce GTX 1650 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.2.155 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10300H CPU @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | GeForce GTX 1650 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F95 - SUB: 17AA-3FA3 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1636 MHz |
|---|
| max power | 52 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC4 - SUB: 17AA-3FA3 - REV: 5 |
|---|
|