
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2531385
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 14:20:25 | | SCORE | 1362 |
|---|
| FPS | 22 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1660 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-8700 CPU @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1660 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2184 - SUB: 1043-86BD - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP (121 W) |
|---|
|