
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2531419
FurMark (VK) Submitted by roburto on Apr 16, 2026 @ 14:30:59 | | SCORE | 6420 |
|---|
| FPS | 106 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon Pro W5700 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) Gold 6230 CPU @ 2.10GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon Pro W5700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7312 - SUB: 1002-31E |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 163 MHz - max: 1701 MHz |
|---|
| max power | 153 W |
|---|
|