FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2531623
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 15:33:31 |
| SCORE | 3472 |
|---|
| FPS | 57 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 260 w/ Radeon 780M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D58 - SUB: 1043-31F9 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 1628 MHz - max: 2686 MHz |
|---|
| max power | 113 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 780M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1900 - SUB: 1043-31F9 - REV: B6 |
|---|
| max core usage | 12 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 23 W |
|---|