
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2531643
FurMark Knot (VK) Submitted by nigger on Apr 16, 2026 @ 15:36:45 | | SCORE | 2736 |
|---|
| FPS | 45 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E84 - SUB: 1462-C729 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1890 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (223 W) |
|---|
|