
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2531715
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 15:53:15 | | SCORE | 1162 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.271 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-4590S CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2584 - SUB: 1462-8126 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 551.32 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 1576 MHz - max: 1672 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (68 W) |
|---|
|