
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2531865
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 16:34:30 | | SCORE | 1577 |
|---|
| FPS | 26 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon 780M Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 8845HS w/ Radeon 780M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1002-124 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| max core temperature | 45 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 45 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 56 MHz |
|---|
| max power | 4 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 780M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1900 - SUB: 1002-124 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 68 W |
|---|
|