
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2532005
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 17:15:42 | | SCORE | 3749 |
|---|
| FPS | 62 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX 5500 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Radeon RX 5500 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7340 - SUB: 1458-231A - REV: C5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 174 MHz - max: 1760 MHz |
|---|
| max power | 126 W |
|---|
|