
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2532461
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 19:22:32 | | SCORE | 821 |
|---|
| FPS | 13 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce GTX 980M |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.0.56 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-6700HQ CPU @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | GeForce GTX 980M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-13D7 - SUB: 1028-708 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 389.12 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1038 MHz - max: 1127 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 530 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-191B - SUB: 1028-708 - REV: 6 |
|---|
|