
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2532619
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 20:01:04 | | SCORE | 6397 |
|---|
| FPS | 106 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 5070 Ti TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1043-89F4 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.74 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 2686 MHz - max: 2992 MHz |
|---|
| max power | 78 % TDP (232 W) |
|---|
|