FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2532841
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 21:13:11 |
| SCORE | 1172 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 4600H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A2 - SUB: 1043-11DC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 1912 MHz |
|---|
| max power | 73 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1636 - SUB: 1043-11DC - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 15 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 1500 MHz |
|---|