
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2532850
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 21:17:41 | | SCORE | 3358 |
|---|
| FPS | 55 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 4060 Ti TUF OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2803 - SUB: 1043-88F6 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2686 MHz - max: 2790 MHz |
|---|
|