
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2532963
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 21:49:27 | | SCORE | 1082 |
|---|
| FPS | 18 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX 5500 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | SAPPHIRE Pulse RX 5500 XT 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7340 - SUB: 1DA2-E421 - REV: C5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 489 MHz - max: 1781 MHz |
|---|
| max power | 121 W |
|---|
|