FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2532968
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 21:51:19 |
| SCORE | 1039 |
|---|
| FPS | 17 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-4570 CPU @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2187 - SUB: 19DA-1583 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 109 % TDP (101 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 4600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-412 - SUB: 1028-5A5 - REV: 6 |
|---|