FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2532993
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 21:57:56 |
| SCORE | 736 |
|---|
| FPS | 12 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | MSI GTX 1050 Ti Gaming X 4G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C82 - SUB: 1462-3351 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.80 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1354 MHz - max: 1747 MHz |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|