
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2532997
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 21:59:14 | | SCORE | 1328 |
|---|
| FPS | 22 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2507 - SUB: 1462-C978 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1808 MHz - max: 1996 MHz |
|---|
| max power | 116 % TDP (129 W) |
|---|
|