
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2533131
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 22:48:22 | | SCORE | 17037 |
|---|
| FPS | 283 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1DA2-439E - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 299 MHz - max: 2342 MHz |
|---|
| max power | 313 W |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|