
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2533362
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 00:29:45 | | SCORE | 1299 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3.10GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C03 - SUB: 1043-85AB - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1506 MHz - max: 1823 MHz |
|---|
| max power | 113 % TDP (133 W) |
|---|
|