
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2533392
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 00:40:49 | | SCORE | 4236 |
|---|
| FPS | 70 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | MSI RTX 3090 Suprim X 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 1462-3882 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1860 MHz - max: 1966 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (419 W) |
|---|
|