
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2533462
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 01:18:13 | | SCORE | 8808 |
|---|
| FPS | 146 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 1700 Eight-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1DA2-E437 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 91 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 24 MHz - max: 2110 MHz |
|---|
| max power | 220 W |
|---|
|