FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2533467
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 01:20:44 |
| SCORE | 5545 |
|---|
| FPS | 92 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600K |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D98 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 52 W |
|---|
| GPU1 | Zotac RTX 5070 SOLID |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 19DA-1764 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2618 MHz - max: 2790 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|