
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2533515
FurMark Knot (VK) Submitted by skelletron_24 on Apr 17, 2026 @ 02:02:37 | | SCORE | 3023 |
|---|
| FPS | 50 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2488 - SUB: 1043-8846 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1576 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (220 W) |
|---|
|