
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2533687
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 04:00:32 | | SCORE | 1836 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1462-5025 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 752 MHz - max: 2238 MHz |
|---|
| max power | 101 W |
|---|
|