FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2533816
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 05:28:18 |
| SCORE | 3318 |
|---|
| FPS | 55 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 74 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2803 - SUB: 1458-40FA - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 2550 MHz - max: 2790 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|