FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2533874
FurMark (VK) Submitted by thomas on Apr 17, 2026 @ 06:08:49 |
| SCORE | 13294 |
|---|
| FPS | 221 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT (RADV NAVI32) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.335 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 6.17.7-ba29.fc43.x86_64 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 45 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| GPU1 | GIGABYTE RX 7800 XT Gaming OC 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1458-2413 - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1342 MHz - max: 2037 MHz |
|---|