FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2534027
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 07:35:10 |
| SCORE | 1666 |
|---|
| FPS | 27 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 - Build 32.0.101.8629 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 1EF7-2115 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2850 MHz |
|---|
| max power | 174 W |
|---|