
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2534349
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 10:09:46 | | SCORE | 413 |
|---|
| FPS | 6 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 660 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.2.175 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-6100 CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 660 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-11C0 - SUB: 1458-354E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 475.06 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1072 MHz - max: 1189 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP |
|---|
|