
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2534428
FurMark Knot (VK) Submitted by 123 on Apr 17, 2026 @ 10:43:22 | | SCORE | 2626 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v3 @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F07 - SUB: 1462-3732 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1936 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (241 W) |
|---|
|