
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2534457
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 10:54:29 | | SCORE | 2683 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7435HS |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 1043-38F8 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1950 MHz - max: 2520 MHz |
|---|
| max power | 96 W |
|---|
|