
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2534708
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 12:29:54 | | SCORE | 1329 |
|---|
| FPS | 22 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 1600 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C03 - SUB: 1043-85AC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.42 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1620 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (159 W) |
|---|
|