
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2534837
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 13:15:18 | | SCORE | 444 |
|---|
| FPS | 7 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-7300HQ CPU @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C8D - SUB: 1043-15E0 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 572.83 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1354 MHz - max: 1658 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-591B - SUB: 1043-15E0 - REV: 4 |
|---|
|