
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2534862
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 13:25:01 | | SCORE | 2075 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1458-2334 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 694 MHz - max: 2271 MHz |
|---|
| max power | 101 W |
|---|
|