
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535108
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 14:38:45 | | SCORE | 3266 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2803 - SUB: 1462-5153 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 2566 MHz - max: 2730 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (160 W) |
|---|
|