FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535115
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 14:41:31 |
| SCORE | 661 |
|---|
| FPS | 11 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12450H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A3 - SUB: 103C-8A4F - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5542 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A2 - SUB: 103C-8A4F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 540 MHz - max: 1552 MHz |
|---|