FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535237
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 15:13:28 |
| SCORE | 2836 |
|---|
| FPS | 47 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.71 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24DD - SUB: 17AA-3A4F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.71 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1246 MHz - max: 1740 MHz |
|---|
| max power | 133 W |
|---|