
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535260
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 15:19:48 | | SCORE | 10058 |
|---|
| FPS | 167 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 10B0-F297 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2280 MHz - max: 2776 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (451 W) |
|---|
|