FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2535329
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 15:35:03 |
| SCORE | 6653 |
|---|
| FPS | 110 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Palit RTX 5070 GamingPro OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1569-F324 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2288 MHz - max: 2618 MHz |
|---|
| max power | 116 % TDP (251 W) |
|---|